VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Studium pro uplatnění v civilním letectví

Studium pro uplatnění v civilním letectví

Vysoká škola obchodní v Praze otevřela nový bakalářský obor – Letový provoz, který nabízí teoretické vzdělávání v širším záběru a na jehož formulování spolupracovaly organizace napříč celým spektrem civilního letectví. Absolventi tak získají způsobilosti pro řadu profesí a výkonných manažerských pozic v organizacích civilního letectví.

Letový provoz – nový studijní obor na Vysoké škole obchodní v Praze

PR článek VŠO červen 2013 1Nově otevřený bakalářský obor Letový provoz je možné studovat na Vysoké škole obchodní od zimního semestru 2013/2014. Jeho studenti během tří let projdou komplexní přípravou v oblasti civilního letectví a letového provozu. „Základem oboru jsou teoretické disciplíny, obsahově založené především na požadavcích civilních leteckých předpisů pro provozování letadel a licencování leteckého personálu,“ říká Luděk Beňo z Vysoké školy obchodní v Praze, garant oboru. Absolventi najdou uplatnění jako výkonní manažeři provozovatelů letecké dopravy, v letových provozních službách, ve výkonném managementu letišť nebo ve státních organizacích civilního letectví. Zájemci mohou následně pokračovat ve dvouletém magisterském studiu oboru Management leteckých podniků a připravit se tak na výkonné manažerské posty leteckých podniků v širším spektru leteckého provozu.
Výuka propojená s praxí
VŠO klade u všech svých studijních oborů značný důraz na získání praktických znalostí a zkušeností, které jsou nezbytné pro uplatnění na trhu práce. Také v rámci Letového provozu studenti absolvují dvoutýdenní povinnou praxi a budou v úzkém kontaktu s odborníky z oboru. „Formálně máme uzavřenou spolupráci s Českým Aeroholdingem, Letištěm Václava Havla, Czech Airlines Training centre a Řízením letového provozu ČR. Při využívání smluvních vztahů počítáme s oboustranně prospěšnými aktivitami, mezi kterými nechybí ani praxe a stáže našich studentů v těchto organizacích,“ doplňuje Luděk Beňo. PR článek VŠO červen 2013 2
Letecká doprava a cestovní ruch
Vedle nového oboru VŠO dále rozvíjí již zavedený bakalářský studijní obor Služby letecké dopravy v cestovním ruchu. Zde se orientuje zejména na studenty, kteří budou hledat zaměstnání v oblasti poskytování služeb cestovního ruchu bezprostředně svázaných s leteckou dopravou – na obchodní odbavení letadla, služby pro cestující, služby cestovním kancelářím apod.
Podívejte se na www.vso.cz a přijďte na den otevřených dveří, dozvíte se více.
 
1.6.2013


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit