VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Krmivářství (N0811A370018)

Studijní program: Krmivářství (N0811A370018)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 2

Zaměření: Přírodovědné

Náplň programu/oboru:
Obor krmivářství je určen pro absolventy příslušných Bc. oborů, zejména studijního programu Zootechnika, ale také oboru Všeobecné zemědělství, kteří si chtějí dalším studiem prohloubit nejen všeobecný přehled z oblasti živočišné výroby, ale především chtějí detailně poznat problematiku výživy zvířat, základy dietetiky, vliv výživy a technologie chovu na produkční zdraví a užitkovost zvířat. V průběhu navazujícího magisterského studia se posluchači podrobně seznámí s problematikou moderního řízení výživy jednotlivých kategorií zvířat, se základními legislativními směrnicemi a vyhláškami EU a ČR týkající se problematiky racionální výživy z hlediska produkce bezpečných a zdravotně nezávadných potravin; zvládnou zásady správné výrobní praxe nejen v oblasti výroby krmiv, ale i v oblasti skladování krmiv. Velká pozornost je věnována problematice výroby a skladování krmiv a krmných směsí ve vazbě na zdravé životní prostředí. Také v tomto oboru navazujícího studia se posluchači zabývají všemi důležitými zootechnickými disciplinami, zoohygienou veterinární prevencí, zásadami moderního podnikového managementu, ale navíc absolvují speciální krmivářské poradenství a zásady zpracování živočišných produktů. Uplatnění:: Po úspěšném ukončení studia mají absolventi možnost všestranného uplatnění nejen v zemědělské oblasti na pozicích v různých zemědělsko-obchodních společnostech, ve specializovaných krmivářských firmách, výzkumných ústavech, ale také v úřadech státní správy, v soukromé sféře či v mezinárodních společnostech.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 12.5.2030


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 6.1.2023, 20.1.2023, 3.2.2023

Den otevřených dveří, poznámka: 6. a 20. 1., 3. 2. 2023 http://af.mendelu.cz/30926-harmonogram-vyuky

Obsah přijímaček:
Bc. bez přijímací zkoušky, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc.31. 3. 2022, prodlouženo do 15. 4. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
KrmivářstvíAgronomická fakultaMendelova univerzita v BrněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Mendelova univerzita v Brně, Agronomická fakulta
Telefon: 545 133 008
Fax: 545 212 044
Web: http://af.mendelu.cz/
E-mail: agro@mendelu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek při studiu delším než je standardní doba za každých započatých 6 měsíců studia: 11 500 Kč ve druhém roce, podrobnosti http://mendelu.cz/uredni-deska

Koleje: http://www.skm.mendelu.cz/

Menza: http://www.skm.mendelu.cz/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit