VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Soukromý nadační fond manželů Martiny a Tomáše Krskových

pr článek nadační fond Martiny a Tomáše Krskových 12 2014

Soukromý nadační fond manželů Krskových, jehož zakladateli jsou Martina Krsková a Tomáš Krsek, podporuje studenty českého občanství z technických oborů, přírodních věd, ekonomie, historie a politologie a to formou stipendií na magisterská studia na těch nejlepších světových univerzitách, jako jsou například Harvard, Oxford nebo Cambridge.

pr článek nadační fond Martiny a Tomáše Krskových 12 2014Vysokoškolská stipendia

Prostřednictvím stipendia je v současné době nabízena skvělá šance pro studium i těm méně majetným. Pro všechny studenty je tu možnost požádání si o grant. Pokud úspěšně splníte určité podmínky, bude Vám umožněno získat nadační fond, který Vám dá finanční prostředky pro studium na jedné z prestižních světových univerzit (z těch nejznámějších je to např. Harvard, Oxford nebo Cambridge). Tento nadační fond založil Tomáš Krsek se svojí manželkou proto, aby se našim studentům v zahraničí dostalo patřičné podpory.

Stipendijní programy

Českým studentům se díky stipendijním programům otevírají další možnosti studia v zahraničí. Už nemusí být jejich výběr vnitrostátně omezen, a to ani z finančních důvodů. Každým rokem je vybíráno 10 nejlepších studentů, kteří dostanou tu příležitost využít studijní programy na nejrůznějších evropských a světových vysokých školách. Díky této formě se studium v zahraničí stává snazším a hlavně dostupnějším. Na webových stránkách http://www.krsekfoundation.cz/ se mohou případní zájemci blíže informovat o tom, za jakých podmínek a jakým způsobem lze získat výše uvedené finanční prostředky na studium.

17.12.2014


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit